X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal

پاسارگاد - اخبار تست

پاسارگاد - اخبار تست

موضوعات
Category

محبوب ترین مطالب
Most visited Postss

ارشیو وبلاک
Archived blog

لينك هاي روزانه
Daily Links

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1
» بازديد سال : 17
» بازديد کل : 76
» اعضا : 0
» مطالب : 3

اخبار تست


تاریخ انتشار پست : 1395/12/20 بازدید : 6
دیدار بین تیم های پاسارگاد واستعداد های درخشان با حضور شفیعی واستعدادیاب در چمن مصنوعی سپاه بر گزار گردید.

این دیدار از سرعت خوبی برخورددار بود و درهمان دقایق اول بازی روی پاس جواد زارع و تک به تک شدن محمد مهدی صغیر با گلرحریف پنالتی به نفع تیم پاسارگاد نیریز اعلام شد. این پنالتی را امیر حسین بابری زد و علی بیگی توپ رااز زیر سه کنج دروازه در اورد.

حدود۱دقیقه بعد توپ به کرنررفت بازیکن استعداد های درخشان توپ را روی دروازه فرستادحمزه اصغر پور با یک ضربه سرد دقیق دروازه طاها ایزدطلب وتیم پاسارگادرا گشود.

درادامه بازی پایا پای بود وروی یک پاس که از کرنر به بابری داده شد با یک ضربه تماشایی به تیرک ودست گلر خورد به کرنر رفت وفشار تیم پاسارگاد روی دروازه زیاد شد هرچه زدند به در بسته خورد تا روی یک زد حمله سینا فتاحی منش توپ را به پشت سر عرفان شاهمرادی بریزد حمزه اصغر پور با یک لایی زیبا باز هم برای تیمش گل بزند وخودش رو دو گله کند.

بازهم این تیم پاسارگاد بود وحمله کرد وبالاخره این حمله جواب داد و بازی ۲بر۱به نفع تیم استعداد های درخشان ادامه یافت.

درحالی که بازی پایا پای بود عرفان اسماعیلی یک توپ را به پشت دفاع ریخت وحمزه اصغرپور بازهم بایک ضربه ی دقیق توپ را ازمیان پاهای ایزد طلب به تور دروازه چسباند تا بازی ۳بریک ادامه یابد .

درادامه بایک پرتاب دست بلند که از گلرتیم پاسارگاد یعنی محمد حسن بابری لقب بیرانوند پاسارگاد توپ را به مهدی صغیر داد و بایک ضربه ی نوک پا توپ را زد توپ به دست فداکار خورد روی خط دروازه محسن اکبرپور بود که حساب کار را ۳بردو کرد. بازهم حملات تیم پاسارگاد ادامه یافت وروی خط دروازه دانیال کرمی نژاددور کرد توپ به فتاحی منش رسید ۳بر یک رو گل نکردند بابری توپ را به کرنر فرستاد بازهم این حمزه اصغرپور بود که روی پاس ارسالی فتاحی منش گل چهارم تیمش را زد خودش را چهار گله کرد.ازاین دیدا حدود ۶نفر از تیم استعدادهای درخشان وچیزی حدود ۱۱نفر ازتیم پاسارگاد دراین تست قبول شدند

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد